Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!


Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!

Курс
"Вдосконалення"

Отримайте ще більше гірськолижного задоволення, вдодконалюючи свою техніку катання 

Курс
"Вдосконалення"

Отримайте ще більше гірськолижного задоволення, вдодконалюючи свою техніку катання

Glisser Club -> Лижна школа -> Курс "Вдосконалення"

Курс "Вдосконалення"

Отримуйте ще більше гірськолижного задоволення, вдодконалюючи свою техніку катанняЛокація: ГК "Пилипець"Дати: 04.02.2024 - 09.02.2024Для кого: Для бажаючих вдосконалити свою техніку катання Необхідний рівень навичок на початок курсу: Для продуктивного навчання на курсі Ви повинні мати мінімальні навички впевненого керування лижами або сноубордом.
Для лижників:
● впевнено робити повороти в плузі,
● правильно переносити вагу,
● вміти чітко завантажувати, розвантажувати лижі або сноуборд.
Для сноубордистів: поворот з переднього канта на задній.
Тренування: 5 днів по 4 години на схилі.Бонус: Відео-аналіз катання + лекція «Історія гірськолижного спорту та відпочинку».Мета курсу: Розкриття потенціалу гірськолижного відпочинку . Послідовне опанування техніки безпечного контрольованого катання із задоволенням. Адже чим більше поважаючих оточуючих лижників та сноубордистів, які керують своїм спорядженням, тим безпечніше наші гірськолижні курорти, тим більше ми можемо отримувати насолоди від гірськолижного відпочинку.Вартість: 9300 грн (може бути скоригована за 2 місяці допочатку курсу)

У вартість включено: Трансфер залізничний вокзал смт.Воловець - готель - залізничний вокзал смт.Воловець● Проживання 5 ночей Харчування (сніданок, вечеря)● 5 днів навчання з інструктором● Відеоаналіз Вашого катання● Лекція "Сервіс гірських лиж та сноубордів"● Групова аптечка

У вартість НЕ включено: Трансфер Ваше місто - залізничний вокзал смт.Воловець - Ваше місто● Обіди Прокат спорядження● Skipass Особисті витрати

Програма курсу

День 1День заїзду. До обіду розміщення в номерах, відпочинок. Після обіду тренування, розподілення на групи.День 28:00 Сніданок10:00 - 12:00 Тренування на схилі12:00 - 14:00 Вільний час. Самостійне опрацювання навичок отриманих на тренуванні. Обід14:00 - 16:00 Тренування на схилі18:30 Вечеря19:30 Відео-аналіз Вашого катанняДень 38:00 Сніданок10:00 - 12:00 Тренування на схилі12:00 - 14:00 Вільний час. Самостійне опрацювання навичок отриманих на тренуванні. Обід14:00 - 16:00 Тренування на схилі18:30 Вечеря19:30 Лекція "Сервіс гірських лиж та сноубордів"День 48:00 Сніданок10:00 - 12:00 Тренування на схилі12:00 - 14:00 Вільний час. Самостійне опрацювання навичок отриманих на тренуванні. Обід14:00 - 16:00 Тренування на схилі18:30 Вечеря19:30 ВідпочинокДень 58:00 Сніданок10:00 - 12:00 Тренування на схилі12:00 - 14:00 Вільний час. Самостійне опрацювання навичок отриманих на тренуванні. Обід14:00 - 16:00 Тренування на схилі18:30 Вечеря19:30 Відео-аналіз Вашого катанняДень 68:00 Сніданок10:00 - 12:00 Тренування на схиліВиселення з номерів

Час заходів вказано орієнтовно. Можливі незначні зміни в часі в зв'язку з погодними умовами або іншими причинами.

Заявки приймаються до 19 січня 2024 рокуЗалишилось:

0Days
0Hours
0Minutes

Особисті речі, необхідні в гірськолижному турі

Про засоби особистої гігієни, особисті ліки та який взяти вечірній костюм, щоб вразити оточуючих туристів, Ви і самі гарно знаєте. Ми зробимо акцент на речах, специфічних для гірськолижного відпочинку.

 • 1. Лижний/бордичний костюм

  З рівнем водонепроникності не менше 5000 мм та паропроникності не менше 5000 г/м2/24 год. Куртка зі вентиляційними отворами на молнії під пахвами. Штани зі снігозахисними регульованими манжетами внизу штанин.

 • 2. Термобілизна

  Термобілизна з пласкими швами для зручності та вмістом синтетики для відведення надлишку вологи від тіла. Термокофта з довгим рукавом, термокальсони довгі або три чверті.

 • 3. Шкарпетки для катання

  Високі (трохи нижче коліна) щоб мінімізувати натирання ніг. Гарно, якщо це будуть саме гірськолижні зональні термо-шкарпетки, посилені в місцях з найбільшим навантаженням.

 • 4. Балаклава

  В зимну погоду вона допоможе зберегти тепло, а якщо Ви будете використовувати прокатний шолом, вона необхідна з міркувань гігієни.

 • 5. Сушарка для взуття

  Навіть якщо Ви будете використовувати прокатне спорядження, приємно зранку одягати сухі та теплі гірськолижні/бордичні черевики.

 • 6. Подовжувач на 5-6 розеток

  Кількість електроприладів в нашому житті стрімко збільшується і ми потребуємо значно більше розеток в номері. Багато місця подовжувач не займе, але значно підвищить зручність відпочинку.

 • 7. Кишенькові смаколики

  Мікс в кишені різноманітних горішків (кеш'ю, мигдаль, арахіс або чишений волоський горіх), сухофруктів, цукатів, упакованих в невеличкі зіп-пакети, надасть Вам дозу позитиву на схилі.

 • 8. Сонцезахисний крем для обличчя

  В ясні дні на схилі сонечко не тільки підкреслює мальовничість пейзажу та приємно нас зігріває. Соняшні промені відбиваються від снігу і рівень ультрафіолету може бути досить шкідливим для відкритих ділянок тіла. Для таких днів рекомендовано мати сонцезахисий крем з SPF не менше 30.

 • 9. Бальзам для губ

  Губи взимку страждають найбільше. Під впливом низьких температур, вітру, сонця губи можуть обвітрюватись, тріскатись, лущитись, що завдає дискомфорту. Наразі бальзам бажано мати навіть чоловікам.

Вас можуть зацікавити інші курси:

Glisser Club -> Лижна школа -> Курс "Вдосконалення"