Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!


Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!

КурсІнструкторів

Курс для тих, хто хоче долучитись
до нашої дружньої компанії інструкторів
Glisser Club -> Лижна школа -> Курс інструкторів

Курс Інструкторів

Оскільки кількість бажаючих навчитись отримувати максимум задоволення від гірськолижного відпочинку невпинно збільшується, ми потребуємо допомоги кваліфікованих інструкторів.Наш головний інструктор багато років проводить курси інструкторів АПГІУ, має величезний досвід в підготовці інструкторів.Локація: ГК "Пилипець"Дати: 09.02.2024 - 18.02.2024Для кого: Курс для тих, хто впевнено катається на гірських лижах або сноуборді, захоплюється гірськолижним відпочинком і хоче навчитись ділитися своїм захопленням і досвідом, збільшуючи кількість задоволенних туристів та безпеку на курортах. Найкращіх учнів ми будемо раді вітати у нашій дружній компанії інструкторів.Необхідний рівень навичок на початок курсу: Для продуктивного навчання на курсі Ви повинні мати певні навички керування лижами або сноубордом.Для лижників: Впевнено робити сполучені повороти на паралельних лижах з просковзуванням.Для сноубордистів: Впевнено робити сполучені повороти.Тренування: 8 днів по 4-5 годин на схилі.Вечірні заняття: Відео-аналіз катання + лекції.Мета курсу: Підготовка інструкторів для роботи в нашому колективі.Вартість: 10200 грн (може бути скоригована за 2 місяці до початку курсу)

У вартість включено: Трансфер залізничний вокзал смт.Воловець - готель - залізничний вокзал смт.Воловець● Проживання 5 ночей Харчування (сніданок, вечеря)● 5 днів навчання з інструктором● Відеоаналіз Вашого катання● Лекції● Групова аптечка

У вартість НЕ включено: Трансфер Ваше місто - залізничний вокзал смт.Воловець - Ваше місто● Обіди Прокат спорядження● Skipass Особисті витрати

Програма курсу

День 1День заїзду. Розміщення в номерах, відпочинок. Ввечері організаційні збори. Отримуємо методичні матеріали, обговорюємо план курсів. Вступна лекція "Безпека в горах"День 2 -День 88:00 Сніданок10:00 - 12:30 Тренування на схилі12:30 - 13:30 Вільний час. Самостійне опрацювання навичок отриманих на тренуванні. Обід13:30 - 16:00 Тренування на схилі18:30 Вечеря19:30 Лекція або Відео-аналіз катанняДень 98:00 Сніданок10:00 - 12:30 Тренування на схилі12:30 - 13:30 Вільний час. Самостійне опрацювання навичок отриманих на тренуванні. Обід13:30 - 16:00 Іспит на схилі18:30 Вечеря19:30 Вільний час. Повторення методики.День 108:00 Сніданок10:00 - 12:00 Іспит на схиліВиселення з номерів

Заявки приймаються до 19 січня 2024 рокуЗалишилось:

0Days
0Hours
0Minutes

Особисті речі, необхідні в гірськолижному турі

Про засоби особистої гігієни, особисті ліки та який взяти вечірній костюм, щоб вразити оточуючих туристів, Ви і самі гарно знаєте. Ми зробимо акцент на речах, специфічних для гірськолижного відпочинку.

 • 1. Лижний/бордичний костюм

  З рівнем водонепроникності не менше 5000 мм та паропроникності не менше 5000 г/м2/24 год. Куртка зі вентиляційними отворами на молнії під пахвами. Штани зі снігозахисними регульованими манжетами внизу штанин.

 • 2. Термобілизна

  Термобілизна з пласкими швами для зручності та вмістом синтетики для відведення надлишку вологи від тіла. Термокофта з довгим рукавом, термокальсони довгі або три чверті.

 • 3. Шкарпетки для катання

  Високі (трохи нижче коліна) щоб мінімізувати натирання ніг. Гарно, якщо це будуть саме гірськолижні зональні термо-шкарпетки, посилені в місцях з найбільшим навантаженням.

 • 4. Балаклава

  В зимну погоду вона допоможе зберегти тепло, а якщо Ви будете використовувати прокатний шолом, вона необхідна з міркувань гігієни.

 • 5. Сушарка для взуття

  Навіть якщо Ви будете використовувати прокатне спорядження, приємно зранку одягати сухі та теплі гірськолижні/бордичні черевики.

 • 6. Подовжувач на 5-6 розеток

  Кількість електроприладів в нашому житті стрімко збільшується і ми потребуємо значно більше розеток в номері. Багато місця подовжувач не займе, але значно підвищить зручність відпочинку.

 • 7. Кишенькові смаколики

  Мікс в кишені різноманітних горішків (кеш'ю, мигдаль, арахіс або чишений волоський горіх), сухофруктів, цукатів, упакованих в невеличкі зіп-пакети, надасть Вам дозу позитиву на схилі.

 • 8. Сонцезахисний крем для обличчя

  В ясні дні на схилі сонечко не тільки підкреслює мальовничість пейзажу та приємно нас зігріває. Соняшні промені відбиваються від снігу і рівень ультрафіолету може бути досить шкідливим для відкритих ділянок тіла. Для таких днів рекомендовано мати сонцезахисий крем з SPF не менше 30.

 • 9. Бальзам для губ

  Губи взимку страждають найбільше. Під впливом низьких температур, вітру, сонця губи можуть обвітрюватись, тріскатись, лущитись, що завдає дискомфорту. Наразі бальзам бажано мати навіть чоловікам.

Вас можуть зацікавити інші курси:

Glisser Club -> Лижна школа -> Курс інструкторів