Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!
Для контролю рівня своєї кваліфікації та прагнення подальшого розвитку учні отримують сертифікат, в якому вказано рівень вмінь учня. На кожне наступне заняття сертифікат бажано мати при собі, щоб інструктор міг швидко дізнатись Ваш рівень та після заняття зазначив в Вашому сертифікаті наступну сходинку Ваших навичок.
Сертифікат видається дітям до 16 років обов'язково, дорослим за бажанням
Рівні кваліфікації гірськолижниківБазовий рівеньЗупинка в плузі. Контроль швидкостіI рівеньСполучені повороти в плузіII рівеньСполучені повороти із плугу на паралельніIII рівеньСполучені повороти на паралельних лижах з просковзуваннямIV рівеньПочатковий карвінг (вхід в поворот з просковзуванням, ведення повороту на кантах)V рівеньКарвінг (довгі та короткі повороти на кантах)
Рівні кваліфікації сноубордистівБазовий рівеньСпуск по діагоналі на кантах (передній, задній)
Контроль швидкості. ЗупинкаI рівеньПоворот з переднього канта на заднійII рівеньПоворот з заднього канта на передній.III рівеньСполучені повороти IV рівеньПочатковий карвінг і фрістайлV рівеньФанкарвінг
Щоб в повному обсязі насолодитись всіма можливостями активного гірськолижного відпочинку ми повинні знати та виконувати декілька правил.
Інструктор - найкращий друг на гірськолижному схилі
Інструктор має величезний досвід, яким він із задоволенням з Вами поділиться.Сертифікований інструктор навчить Вас не тільки безпечно, правильно та із задоволенням кататись на гірських лижах або сноуборді, але і познайомить Вас з Культурою гірськолижного відпочинку.
Контролюй стан свого спорядження
Ваша безпека починається з гарно підготованого та працездатного стану Вашого спорядження. Це можна робити самостійно або звернутись до сервісу.Перед першим спуском в сезоні Ваше спорядження має бути розконсервоване і підготоване для використання: 1) На гірськолижних кріпленнях встановлено зусилля пружин, яке відповідає Вашій вазі, щоб своєчасно спрацювати (відкритись) при нестандартному навантаженні та уберегти Вас від травми.2) Канти мають бути гострими, щоб гарно тримати Вас на схилі.3) Ковзаюча поверхня має бути пропарафінена згідно температурного режиму, щоб сніг не налипав на неї.Після закінчення сезону для гарного збереження спорядження має бути законсервоване на період теплої пори року:1) Зусилля пружин кріплень зменшено до нуля.2) Ковзаюча поверхня очищена та залита парафіном разом з кантами для попередження виникнення іржі на кантах та пересихання ковзаючої поверхні.
АЛКОГОЛЬ ВБИВАЄ!
Без коментарів.
Вочевидь, активний відпочинок і алкоголь або наркотичні засоби не сумісні!
Руханка- запорука безпеки
В будь-якому виді активності руханка обов'язкова для підготовки Ваших м'язів та суглобів для навантаження.
Пішки тільки скраю!
Задля безпеки Вашої та всіх відпочиваючих переміщення по схилу повинно відбуватися поза зоною катання.
Вирішив їхати? Глянь нагору!
Перед початком руху, як і перед виїздом на будь яку дорогу, потрібно переконатись, що шлях вільний і Ви не спричинете перешкоду іншим лижникам або бордистам.
Слідкуй за знаками!
На кожному гірськолижному комплексі присутні знаки, які вказують рівень складності трас. Також складність трас позначена кольорами на мапі схилів комплексу.
Зелена траса - найлегша траса з дуже маленьким нахилом.
Синя траса - проста траса для початківців.
Червона траса - досить складна траса для впевнених лижників та бордистів.
Чорна траса - найскладніша траса для професіоналів.
Обов'язково обирайте трасу такої складності, якої відповідають Ваші навички. В іншому випадку Ви становите загрозу не тільки своєму життю та здоров'ю, але і життю та здоров'ю оточуючих відпочиваючих.
Контролюй свою швидкість!
Ваша швидкість повинна відповідати Вашим навичкам та обставинам на схилі.
Тримай дистанцію!
В процесі катання Ви повинні триматись на безпечній відстані від інших лижників та сноубордистів щоб зменшити ризик зіткнення.
Не тусуйся під трампліном!
Перебування під трампліном, бугром або перепадом нахилу на трасі становить небезпеку зіткнення, оскільки лижник або сноубордист, який їде згори не має можливості Вас побачити.
Допомагай оточуючим!
Допомагати оточуючим по мірі своїх можливостей - це наш святий обов'язок в повсякденному житті. А на гірськолижному схилі необхідність цього зростає в кілька разів, бо кожен з нас може опинитись в ситуації, коли буде потребувати допомоги.
Впав... Швидше відповзай!
Ніхто не застрахований від падінь. Якщо Ви впали посеред схилу, потрібно якнайшвидше відсунутись з зони катання щоб не створювати перешкоди тим, хто їде згори.
Не гальмуй над людиною!
Без коментарів.
Гальмувати над людиною - це небезпечно та нечемно!