Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!


Клуб альтернативного дозвілля GlisserПоповнюй скарбничку пригодами!

After
Before

Трав'яні лижі з'явились у 60-х роках ХХ століття як засіб тренувань гірськолижників в теплу пору року. З плином часу впевнений розвиток дозволив трав'яним лижам стати окремим видом спорту. І вже у 80-х були проведені перші міжнародні змагання на Кубок Світу.Катання на трав'яних лижах, як і на гірських, зміцнює імунну систему, розвиває координацію рухів, допомагає зміцнити м'язовий корсет.

After
Before

Техніка катання на трав'яних лижах майже ідентична гірськолижній карвінговій техніці. Але, на відміну від гірських лиж, трав'яні лижі менш лояльні до помилок лижника. Зокрема вони не дозволяють просковзування, завдяки чому стимулюють лижника чітко вести дугу повороту.

After
Before

З 2019 року ми займались розвитком трав'яних лиж в Харкові. Проводили курси для дітей, індивідуальні тренування для дітей та дорослих. Навіть провели аматорські змагання. Наразі ми перемістились до Львову і поки що не знайшли місце, де можна продовжити розвиток цього цікавого виду активного відпочинку. Схил для комфортного катання повинен бути середньго нахилу, без камінців, бугрів та рвів та мати трав'яний покрив. Супер, якщо поряд буде якась водойма, щоб охолодитись після навантаження. Якщо Ви знаєте таку локацію і хочете розділити з нами гірськолижну радість в теплу пору року, пищіть, телефонуйте, ми з радістю з Вами покатаємось.

Прокат спорядження

Протягом першої години прокату трав’яних лиж Ви безкоштовно отримуєте годину навчання з інструктором

  Щоб отримати спорядження в прокат, необхідно залишити заставу.
Заставою можуть бути:
- Заставна вартість спорядження
- Закордонний паспорт
- Посвідчення водія
Паспорт громадянина України не може бути предметом застави!
Фото на документах повинне відповідати особі, яка їх надає.

Трав'яні лижі

150 грн/година

Illustration

Якщо Ви маєте особисте гірськолижне спорядження, Ви можете використовувати свої гірськолижні черевики та захист і брати у прокаті тільки трав’яні лижі

Гірськолижні черевики

50 грн/година

Illustration

Гірськолижні черевики ідентичні тим, які ми використовуємо взимку.
Не підходять лише черевики для скітуру.

Захист

50 грн/година

Illustration

Важливим елементом спорту та активного відпочинку є захист. Обов’язково захищати голову, лікті та коліна при катанні на трав’яних лижах. Додатково можна використовувати захист спини та захисні шорти.

Навчання на трав'яних лижах

Бажаєте спробувати трав'яні гірські лижі?Кілька занять з досвідченим інструктором і Ви вже готові самостійно підкорювати зелені схили.Здобуті вміння допоможуть Вам вдосконалити гірськолижну техніку і почуватись більш впевнено на лижах взимку.

Індивідуальне заняття

Illustration

150 грн/година

Заняття для двох

Illustration

210 грн з особи/2 години

Заняття для трьох

Illustration

180 грн з особи/2 години

Я це було: